X

Izvēlieties savu Valsti:

AU
UK
US

Esiet sveicināti PainPod® Latvia +371 29480830

Ceļš uz labāku veselību un labsajūtu.

Kad tu ciet sāpes, tava dzīve zaudē līdzsvaru, radot šķēršļus veselīgai un laimīgai dzīvošanai. Dod sev iespēju iepazīt “kabatas izmēra draugu” , kas palīdzēs atjaunot zaudēto līdzsvaru.

Izbaudi labāku veselību
Viegls maksājums
Bezmaksas piegāde Latvijā (Pasūtījumiem virs 150EUR)

Sāpes vairs nav “dzīves sastāvdaļa”

Ja jūs ciešat no hroniskām sāpēm, nav iespējams baudīt veselīgu dzīvi: bieži sastopamas problēmas, piemēram, stīvi vai sāpīgi muskuļi, nogurums un periodiskas sāpes var ļoti ietekmēt to, kā jūs dzīvojat katru dienu. Un, lai arī daudzi joprojām pieņem šo problēmu kā “dzīves sastāvdaļu”, arvien vairāk cilvēku iesaistās kustībā, lai aktīvi pārvarētu šos šķēršļus savas veselības un dzīves kvalitātes labā. Viens no veidiem, kā cilvēki to dara, ir ar PainPod ierīci.

Personīga, ērta ierīce
Ņem savu PainPod ierīci līdzi un izmanto jebkurā vietā
Tūkstošiem lietotāju visā pasaulē
Viena ierīce, kas remdēs dažāda veida sāpes
Viegli lietojama: uzliec plāksnītes, uzstādi intensitāti un aiziet

Kāda veida sāpes Jums traucē?"

PainPod samazina sāpes mēnešreižu laikā, atvieglojot dzīvi ļoti daudzām sievietēm.

Lasīt vairāk

Menstruālās sāpes1, 2

PainPod ierīce var nomierināt muskuļu un skeleta novājinošas sāpes, kas daudziem dzīvi padara daudz grūtāku.

Lasīt vairāk

Muskuloskeletālās sāpes3, 4

Veselības revolūcijas vadīšana

Mūsdienu pasaulē mēs vairāk apzināmies, cik daudz sāpes var ietekmēt mūsu veselību un dzīves kvalitāti. Labā ziņa ir tā, ka atšķirībā no pagājušajiem gadiem, mums tagad ir tehnoloģija, lai risinātu ar sāpēm saistītus jautājumus, ar kuriem mēs mēdzām samierināties. PainPod ierīce var nomierināt muskuļu un skeleta novājinošas sāpes, kas daudziem dzīvi padara daudz grūtāku.

Nesenā aptaujā 74% PainPod lietotāju teica, ka ierīci izmanto kā bezmedikamentu alternatīvu cīņai ar sāpēm

Sniedz savam ķermenim aprūpi, ko tas ir pelnījis

Atrodi savu PainPod
  1. Dawood & Ramos Transcutaneous electrical nerve stimulation (TENS) for the treatment of primary dysmenorrhea: a randomized crossover comparison with placebo TENS and ibuprofen. Obstet Gynecol. 75:656-60,1990.
  2. Kaplan et al. Transcutaneous electrical nerve stimulation (TENS) as a relief for dysmenorrhea. Clin Exp Obstet Gynecol. 21:87-90, 1994.
  3. Osiri, et al. Transcutaneous electrical nerve stimulation for knee osteoarthritis. Cochrane Database Syst Rev. 2000;(4)
  4. Cherian, et al. Do the Effects of Transcutaneous Electrical Nerve Stimulation on Knee Osteoarthritis Pain and Function Last? J Knee Surg. 29(:497-50, 2016.