X

Izvēlieties savu Valsti:

AU
UK
US

Esiet sveicināti PainPod® Latvia +371 29480830

Atbilde sāpēm ar ko Jums nākas saskarties ikdienā.

Vairs neraizējieties par ciešanām un sāpēm.

Viegls maksājums
Bezmaksas piegāde Latvijā (Pasūtījumiem virs 150EUR)

Pārdomājiet savu pieeju sāpēm

Ja jums ir paveicies izvairīties no nopietniem ievainojumiem vai hroniskām sāpēm, bet, visticamāk, jūs joprojām esat jutis ikdienas sāpju klātbūtni. Neviens no mums no tām pilnībā nevar izbēgt, un, kļūstot vecākam, ikdienas sāpes var kļūt par ikdienišķu parādību. 

Protams, kad sāpes uzliesmo, lielākā daļa no mums iedomājas pielietot bezrecepšu pretsāpju zāles. Bet arvien vairāk cilvēku Austrālijā un visā pasaulē izmanto “sen izgatavotu jaunu”, bezmedikamentu lietotu tehniku, ko sauc par TENS (transkutāno elektrisko nervu stimulāciju), lai mazinātu šīs sāpes. 

TENS ir ļoti efektīvs pretsāpju līdzeklis (sāpju atvieglotājs). Tas darbojas, sūtot maigus elektriskos impulsus caur skarto ķermeņa zonu, bloķējot sāpju signālus, kas citādi tiktu nosūtīti uz smadzenēm. Kaut arī īpaši opioīdiem līdzīgi medikamenti var būt efektīvi pretsāpju līdzekļi, tiem bieži piemīt blakusiedarbība. TENS tehnoloģija, kas iestrādāta PainPod, ir bezmedikamentu sāpju mazināšanas1, 2. metode. Kā papildu ieguvums tā arī mudina organismu ražot endorfīnus3, 4, hormonus, kas darbojas, lai dabiski mazinātu sāpes.

EMS - jeb muskuļu elektrostimulācija - arī palīdz mazināt sāpes, kuras mūs padara mazkustīgākus. Līdztekus sāpju mazināšanai EMS stimulē arī muskuļu spēku, augšanu un darbības atjaunošanos, kā arī uzlabo asinsriti, lai paātrinātu atveseļošanos vai nu pēc fiziskiem treniņiem5 vai ķirurģiskām operācijām.6

PainPod ir līdzeklis, kuru cilvēki vēlas un izmanto ātrai, bezmedikamentu sāpju mazināšanai un organisma atveseļošanai. Ar vienkāršu mijiedarbību, dažādu intensitāti (lai tiktu galā ar dažādiem sāpju līmeņiem) un pārnēsājamu ierīci, lai dotos tur, kur darbojamies, PainPod sniedz atbildi uz šīm ikdienas sāpēm.

1

Ilgi kalpojošs akumulators, lai to varētu izmantot vēlreiz un vēlreiz

2

Liels ekrāns, kas ir viegli salasāms

3

Plašs pielietojamo piederumu klāsts

  1. DeSantana, et al. Effectiveness of Transcutaneous Electrical Nerve Stimulation for Treatment of Hyperalgesia and Pain Curr Rheumatol Rep. 2008 Dec; 10(6): 492–499.
  2. Vance et al. Using TENS for pain control: the state of the evidence. Pain Management (2014) 4(3), 197–209.
  3. Salar, et al. Effect of transcutaneous electrotherapy on CSF beta-endorphin content in patients without pain problems. Pain 10, 169–172 (1981).
  4. Han, et al. Effect of low and high frequency TENS on met-enkephalin- arg-phe and dynorphin A immunoreactivity in human lumbar CSF. Pain 47, 295–298 (1991)
  5. Taylor, et al. The impact of neuromuscular electrical stimulation on recovery after intensive, muscle damaging, maximal speed training in professional team sports players. J Sci Med Sport. 18:328-332, 2015
  6. Kerai,et al. Role of transcutaneous electrical nerve stimulation in post-operative analgesia. Indian J Anaesth. 58:388–393, 2014