X

Izvēlieties savu Valsti:

AU
UK
US

Esiet sveicināti PainPod® Latvia +371 29480830

be your
bestwithout
pain.

PainPod® biotehnoloģija.

Uz pierādījumiem balstīta un viegli saprotama

PainPod ir jaunākās paaudzes pārnēsājamā elektromedicīnas ierīce, kas izgatavota, apvienojot zinātniskos atklājumus par viļņu formām un mikrostrāvu ar atklāsmēm neiroloģijā. Irīces darbības pamatā esošie elektromedicīnas procesi balstās uz elektrības harmonisko sadarbību ar jūsu ķermeni, kas spēj mazināt sāpes, aktivēt dzīšanas procesus, paātrināt atlabšanu un uzlabot fizisko sniegumu.

PainPod. Kā painpod atšķiras no citām TENS un EMS ierīcēm?

Sāpju mazināšanas, dziedināšanas, atveseļošanās un veiktspējas būtība.

Kopš senie ēģiptieši atklāja elektrisko zivju šokējošo ietekmi uz ķermeni, nākamās paaudzes ir izmantojušas zema līmeņa elektroterapiju, lai kontrolētu sāpes, stimulējot nervus, audus un muskuļus.

Ierīces, kas rada elektriskos impulsus, gadu desmitiem tiek izmantotas, lai uzlabotu veselību un glābtu dzīvības - visbiežāk tās ir elektrokardiostimulatori un defibrilatori.

Atšķirībā no pagātnes elektriskajām terapijām agrīnās pirmās paaudzes TENS ierīces un EMS vienības, kuras izmanto rupjus vienskaitļa vai šaura diapazona impulsus, lai ielauztos nervu sistēmā, un skarbas viļņu formas, kas saspiež un atbrīvo ķermeņa audus, PainPod izmanto medicīniskos pētījumus un zināšanas par neirofizioloģiju un molekulāriem mehānismiem, vadot mūsu jaunās paaudzes ierīču dizainu dabiskā harmonijā ar ķermeņa perifēro nervu sistēmu.

PNS ir galvenā loma orgānu darbībā un imūnās atbildēs, kā arī organisma iekaisuma, elpošanas, sirds un asinsvadu un urīnceļu sistēmās.

Arvien nozīmīgāki farmakoloģiskie pētījumi (“Electroceuticals”, kad tie kļuvuši zināmi) un jaunākie medicīniskie pierādījumi par to, cik liela loma tam ir šajās jomās, pierāda, ka tas kļūst vēl acīmredzamāks - tikai pirms 10 gadiem kaut ko tādu cilvēki uzskatītu par absurdu.

| PainPod 3

PainPod sāpju remdēšanai un novēršanai

Katrā blokā esošā biotehnoloģija apvieno PainPod ekskluzīvās frekvenču ārstēšanas formas, kas ir pierādījušas, ka precīzi bloķē sāpju signālus smadzenēm, kā arī palīdz ķermenim atbrīvot endorfīnus, samazinot sāpju uztveri.

Sāpes ir jūtamas, ja sāpju receptori skartajā zonā nogādā sāpju signālus smadzenēm caur centrālo nervu sistēmu. PainPod darbojas, piegādājot mazus elektriskās nervu stimulācijas impulsus caur ādu uz nervu galiem skartajā zonā, aizverot vārtus un bloķējot sāpju signālus no ceļošanas uz smadzenēm.

Šī signālu bloķēšana ir līdzīga tam, kā darbojas lielākā daļa farmakoloģisko pretsāpju līdzekļu.

PainPod veiktspējai un atjaunošanai.

Šo mainīgo frekvenču elektrisko impulsu unikālā viļņu forma atdarina organisma dabiskās kontrakcijas, ļaujot signāliem nokļūt dziļāk muskuļu šķiedrās, nenogurdinot vai nesasprindzinot muskuļus, palīdzot ķermenim palielināt asins plūsmu, piegādājot vairāk barības vielu, izvadot no organisma mērķa zonā uzkrātos atkritumus un toksīnus. Lai atjaunotos pēc aktivitātēm vai traumas, ir svarīgi saglabāt visas ķermeņa funkcijas.

Patīkamās sajūtas un stimulācija arī palīdz palielināt miokīnu ražošanu un izdalīšanos, palīdzot uzturēt veselīgu organisma darbību un panākt audu atjaunošanos.

* 12 medicīniski pierādīti formulējumi līdz 20 intensitātes līmeņiem lietotāja izvēlētā izvēlnē. Tūlītēja sāpju mazināšana, ilgstoša sāpju ārstēšana un muskuļu stimulēšana.

| PainPod M

PainPod BiStim dziedināšanai un sāpju mazināšanai.

BioTehnoloģija atdarina cilvēka ķermeņa dabisko mikrostrāvu, ārstējot sāpju avotu, maigi un nemanāmi veicinot dziedināšanu, mazinot iekaisumu un atjaunojot ievainotos audus.

Bieži ārstēšanas paņēmieni, kas stimulē nervu sistēmu, lai precīzi bloķētu sāpju impulsus smadzenēm, palīdz arī ķermenim atbrīvot endorfīnus, samazinot sāpju uztveri.

Katram ķermeņa audu tipam ir sava elektriskā frekvence, dabiski sastopama mikrostrāva, kuru var izjaukt traumas vai slimības. PainPod M-cikla projektētā mikrostrāvas terapija atdarina un atjauno cilvēka ķermeņa dabiski sastopamo mikrostrāvu, lai veicinātu dziedināšanu.

Ar vienu miljono daļu ampēra strāva atjauno audus normālas frekvences šūnu līmenī, kas ir pierādīts, ka tas pozitīvi ietekmē sāpes, mazina iekaisumu un atjauno funkcijas.

PainPod Integritāte.

Mūsu uzticība inovācijām un uz pētījumiem balstītiem produktiem nozīmē, ka ikviena mūsu izveidotā PainPod ierīce nodrošina to atbilstību.

Mēs investējam nepārtrauktā pētniecībā un attīstībā, meklējam labāko pieejamo praksi un stingri pārbaudām rezultātus. Mēs pamatojam savas prasības ar medicīniskiem pierādījumiem.

Austrālijā dzimušie esam īpaši aizrautīgi dalīties ar labumu, ko sniedz bezmedikamentu, bioloģiski draudzīga dziedināšana un sāpju atvieglošana, cik vien plaši iespējams.

Mēs atrodamies misijā, lai mazinātu pasaules sāpes, un mūsu mērķis ir palīdzēt cilvēkiem. Līdzīgi domājošie PainPod partneri tagad parādās visā pasaulē, un sociālie pierādījumi par mūsu produktu efektivitāti ir milzīgi.

Mēs ticam visaugstākajiem kvalitātes un drošības standartiem, un mūsu ierīces ir modernas, tehniski uzlabotas fizikālās terapijas ierīces, kurām mēs izaicinām citus sekot.

Mūsu ierīces ir iekļautas Austrālijas terapeitisko preču reģistrā: ARTG 176131, un mēs tām garantējam trīs gadus. Pārnēsājamās ierīces PainPod ir medicīnas ierīces, un tādēļ tās jāizmanto, kā norādīts rokasgrāmatā, vai arī sekojot veselības speciālista norādēm. Pilnu informāciju, ieskaitot kontrindikācijas, skatiet ierīces aprakstā.

Free Express Shipping within USA
for all orders over $150

SHOP now

Contraindications: DO NOT use an electrotherapy device of any kind; • if you have a pacemaker or any kind of electronic implanted device • if you have a cochlear implant hearing device • on your torso if you are less than 37 weeks pregnant • if you have a severe heart disorder • if you suffer from epilepsy • if you already have DVT. Consult with your doctor before use if you are pregnant, prone to seizures, have cancer or are recovering from cancer. PainPod advanced physical therapy medical devices are listed on the Australian Register of Therapeutic Goods as ARTG Identifiers: 176131, 46573 and 288990. Always follow the PainPod instructions for use or as specifically directed by a healthcare professional. See Warning pamphlet for contraindications. If symptoms persist, consult a healthcare professional. If you require more information, contact us today.