X

Izvēlieties savu Valsti:

AU
UK
US

Esiet sveicināti PainPod® Latvia +371 29480830

Atlabstiet ātrāk kā nekad

Fizikālā terapija pēc ievainojuma vai traumas ir kas tāds, ar ko dzīves laikā nākas saskarties lielākajai daļai no mums. Paātriniet atveseļošanās procesu, izmantojot PainPod ierīci Jūsu rehabilitācijā.

Paātrini savu atveseļošanos
Viegls maksājums
Bezmaksas piegāde Latvijā (Pasūtījumiem virs 150EUR)

Ceļš uz atveseļošanos ir grūts

Ja esat kādreiz saskāries ar ilgstošu atveseļošanos neatkarīgi no tā, vai pēc operācijas, nelaimes gadījuma vai ievainojumiem, jūs zināt, ka tas var būt nomācošs process ... it īpaši, kļūstot gados vecākam. Tas nozīmē arī daudz nogurdinoša darba, lai atjaunotu organismu normālā, veselīgā stāvoklī. Viens no veidiem, kā varat “shortcut” / paātrināt atveseļošanos, ir ar PainPod. Regulāri lietojot ap skartajām ķermeņa vietām, tas var “pāraudzināt” muskuļus un uzlabot asinsriti, kā arī palīdzēt atjaunot elastību un locītavu kustību amplitūdu. Turklāt jūs varat to izmantot, lai palielinātu muskuļu masu un samazinātu muskuļu novārgšanas risku, ilgstoši uzturoties gultā, dodot rehabilitācijai spēcīgāku pamatojumu, uz ko var paļauties.

Sāpju noņēmējs kas ietilpst Jūsu kabatā
Litija baterija, kas nodrošina ilgāku lietošanu
Iebūvēts spēka un izturības režīms
Uzlabo asinsriti

Kāda palīdzība nepieciešama?

Daudziem sports ir dzīvesveids ... kopā ar traumām un sāpēm. Izmantojot PainPod, jūs ātrāk atgriezīsities kriketa/beisbola, futbola vai tenisa laukumā.

Uzzināt vairāk

Stiprināšana1, 7

Ceļš uz atveseļošanos bieži var būt grūtāks nekā operācija. PainPod palīdz ātrāk atgriezties darbībā.

Uzzināt vairāk

Pēcoperācija 2, 3

Nodarbiniet muskuļus, ne tikai nervus

Lai gan PainPod nodrošina vienu no labākajiem veidiem, kā var mazināt sāpes, tas nav paredzēts tikai sāpju mazināšanai. Tas var arī nodrošināt EMS jeb muskuļu elektrisko stimulāciju. Abi izmanto elektriskos impulsus, bet, tā kā TENS ir vērsts uz nerviem, kas bloķē sāpju signālus smadzenēm, EMS impulsi tieši vērsti uz muskuļiem, izraisot to saraušanos un ļaujot tiem nostiprināties un augt. EMS arī palielina asins plūsmu, nodrošinot ātrāku ceļu, lai iegūtu vairāk atjaunojošu barības vielu piekļūšanu skartajās vietās, kas arī var paātrināt atveseļošanos4 pēc traumām vai operācijām.

Kā liecina pētījums, mūsu organisms patiešām reaģē uz EMS impulsiem, kurus nodrošina PainPod. Pētījumos ir ziņots, ka šim elektrostimulācijas režīmam var būt liela ietekme uz balsta un kustību aparāta sistēmu, tostarp apturēt muskuļu vājumu5, samazināt muskuļu atrofiju6, uzlabot spēku7 un palielināt muskuļu izturību8.

Nesen veiktajā aptaujā 81% cilvēku, kuriem pieder PainPod un kuri sporto, izmanto to, lai palīdzētu atjaunoties.

Atsauksmes

Atgūstiet savu spēku ātrāk.

Atrodiet Jūsu PainPod
  1. Filipovic, et al. Electromyostimulation--a systematic review of the effects of different electromyostimulation methods on selected strength parameters in trained and elite athletes. J Strength Cond Res. 2012 Sep;26(9):2600-14
  2. Sukhyanti, et al. Role of transcutaneous electrical nerve stimulation in post-operative analgesia. Indian J Anaesth. 2014 Jul-Aug; 58(4): 388–393.
  3. Kerai,et al. Role of transcutaneous electrical nerve stimulation in post-operative analgesia. Indian J Anaesth. 58:388–393, 2014
  4. Taylor, et al. The impact of neuromuscular electrical stimulation on recovery after intensive, muscle damaging, maximal speed training in professional team sports players. J Sci Med Sport. 2015 May;18(3):328-32
  5. Carraro, et al. Recovery from muscle weakness by exercise and FES: lessons from Masters, active or sedentary seniors and SCI patients. Aging Clin Exp Res. 2017 Aug;29(4):579-590.
  6. Gould, et al. Transcutaneous muscle stimulation as a method to retard disuse atrophy. Clin Orthop Relat Res. 1982 Apr;(164):215-20.
  7. Lai, et al. The effect of different electro-motor stimulation training intensities on strength improvement. Aust J Physiother. 1988;34(3):151-64.
  8. Astokorki & Mauger. Transcutaneous electrical nerve stimulation reduces exercise-induced perceived pain and improves endurance exercise performance. Eur J Appl Physiol. 2017 Mar;117(3):483-492.