X

Izvēlieties savu Valsti:

AU
UK
US

Esiet sveicināti PainPod® Latvia +371 29480830

Atbrīvojieties no sāpēm ātri un viegli.

Nemocieties ar hroniskām sāpēm vai ikdienas sāpēm, kas Jūs kavē. Ar PainPod varēsiet atsākt dzīvot pēc Jūsu noteikumiem.

Pārvariet savas sāpes
Viegls maksājums
Bezmaksas piegāde Latvijā (Pasūtījumiem virs 150EUR)

Skaitļi nemelo

Agrāk vai vēlāk mums visiem kādā brīdī ir vai būs jācīnās ar ķermeņa sāpēm. Nesen veiktā globālā aptauja1 ziņoja, ka 95% no mums to ir kādu laiku pieredzējuši. Līdz ar šīm sāpēm nāk manāms kritums, kā izbaudām dzīvi. Gaišākie mirkļi ir blāvi, un pat vienkāršas lietas izdarīt kļūst grūtāk. Cieš attiecības ar draugiem un ģimeni, un gandrīz 50% cilvēku saka, ka sāpes viņiem liek justies vecākiem un mazāk pievilcīgiem.

Pašreizējā pieeja veselības aprūpē ir dažāda veida zāļu (opioīdu) izrakstīšana; tomēr tie rada savas komplikācijas. Ko darīt, ja būtu veids, kā mazināt šīs sāpes, neriskējot ar zināmām blakusparādībām, kuras bieži izraisa zāļu lietošana? Kā būtu, ja pastāvētu kaut kas tāds, kas jau pēc pāris lietošanas reizēm radītu atvieglojumu? PainPod ir tas, ko Jūs meklējat!

Klīniski pierādīta sāpju atvieglošana
Viegli lietojams – vienkārši pielipiniet elektrodu plāksnītes un gatavs.
Piemērots sāpju remdēšanai, ko izraisa daudz dažādas veselības problēmas.

Kāda palīdzība jums nepieciešama?

Ja Jūs cīnaties ar hroniskām sāpēm, kas Jūs attur no pilnvērtīgas, veselīgas dzīves, tad PainPod būs Jūsu “slepenais ierocis” ceļā uz uzvaru.

Uzzināt vairāk

Hroniskas sāpes2

Vai kaitinošas sāpes Jums traucē baudīt dzīvi? PainPod var Jums palīdzēt nostāties uz kājām un paveikt vairāk.

Uzzināt vairāk

Ikdienas Sāpes3

Sāpju atvieglojums jūsu plaukstā

Kaut arī PainPod ierīces izmantotā tehnika var izklausīties sarežģīta - TENS jeb transkutāna elektriskā nervu stimulācija - faktiski ir vienkāršs process. Izmantojot īpašus elektrodus, PainPod sūta mazus elektriskus impulsus caur ādu (transkutāni) skartajā vietā. Tas novērš vai samazina jebkādu ar nerviem saistītu sāpju signālu nosūtīšanu uz smadzenēm. Bet šiem impulsiem ir vēl kāds labums. Tie arī stimulē organismu ražot dabiskus (nevis uz opioīdiem balstītus) sāpju mazinātājus, kurus sauc par endorfīniem2, dodot jums divus bezmedikamentu sāpju mazinātājus par viena cenu!

Liels jautājums, kas daudziem cilvēkiem rodas, ieraugot PainPod, ir šāds: “Vai tas tiešām darbojas?”. Nu, īsa atbilde ir jā. Un garā atbilde ... absolūti! Vairāki desmiti pētījumu, kas veikti klīniskās un reālās situācijās, to ir pierādījuši3.Turklāt tas ir piemērots visu vecumu cilvēkiem un ir tik vienkārši lietojams, ka dažu minūšu laikā jūs varat sākt sajust atšķirību.

Nesen veiktā aptaujā, 95 % lietotāju teica, ka PainPod samazināja viņu sāpes un palīdzēja atkal nonākt uz kājām.

Atbilde, kas atvieglos Jūsu sāpes

Atrodiet savu PainPod
  1. Global Research Report: GSK Global Pain Index 2017
  2. Vance, et al. Using TENS for pain control: the state of the evidence. Pain Manag. 3: 197-209, 2014
  3. Josimari et al. Effectiveness of Transcutaneous Electrical Nerve Stimulation for Treatment of Hyperalgesia and Pain. Curr Rheumatol Rep. 6: 492–499, 2008.