X

Izvēlieties savu Valsti:

AU
UK
US

Esiet sveicināti PainPod® Latvia +371 29480830

Jauna pieeja muskuluskeletālo sāpju remdēšanā

Atrodi labāko veidu, kā kontrolēt neciešamas muskuluskeletālās sāpes.

Make easy monthly payments with affirm.
Free Shipping within USA (Orders $150+)
100% Money Back Guarantee

Muskuļu un skeleta sāpes ir "dzīvības zaglis”

Tas ir nenoliedzams fakts, ka balsta un kustību aparāta (muskuļu un locītavu) sāpes desmitiem miljonu cilvēku visā pasaulē nozog gadus no dzīves kvalitātes. Pat 97% austrāliešu kādu laiku cieš no šāda veida sāpēm, un vairāk nekā 60% cīnās katru nedēļu (vai sliktāk1. Cilvēki ar sāpēm muskuļos un / vai locītavās katru dienu cīnās ar savu ķermeni.

Šāda veida sāpes var padarīt gandrīz neiespējamu mēģinājumus dzīvot “normālu” dzīvi. Un, lai gan jūs varat mainīt dzīvesveidu, piemēram, kontrolēt svaru un vairāk kustēties, iespējams, ka ar to nepietiek, lai kontrolētu muskuļu un skeleta sāpes.

Par laimi, ir izstrādāta tehnoloģija, lai slimniekiem sniegtu alternatīvu, vienkāršu veidu, kā nomierināt sāpes. TENS - transkutāna elektriskā nervu stimulācija - ir pierādīta daudzos laboratorijas un klīniskos pētījumos, lai mazinātu sāpes, kas rodas dažādu muskuļu un locītavu stāvokļu dēļ2, 3.Faktiski kopš 1980. gadiem TENS ir bijusi viena no fizioterapijas speciālistu visbiežāk izmantotajiem sāpju mazināšanas “paņēmieniem”4 un to atbalsta vairākas pacientu / ārstu interešu grupas, tostarp Mayo klīnika5, Web MD6, un Klīvlendas klīnika7.

Kaut arī TENS gadu desmitiem tiek izmantota kā sāpju mazināšanas līdzeklis, mūsdienu tehnoloģijas ir ļāvušas tūkstošiem cilvēku to ieviest savās mājās vai jebkur citur, kur viņi dodas. PainPod ir viegla svara, viegli lietojama ierīce, kas cilvēkiem, kuri cīnās ar balsta un kustību aparāta sāpēm, dod ilglaicīgi pārbaudītu atvieglojumu. Turklāt, tā kā tajā nav medikamentu, to var lietot tik bieži, cik nepieciešams.

1

Bezmedikamentu sāpju noņemšanas veids Jūsu muskuluskeletālām sāpēm

2

Viegli pārnēsājams

3

Izmantojiet PainPod ierīci tik daudz, cik Jums tas ir nepieciešams

  1. GSK Global Pain Index 2017: Global Research Report
  2. Jauregui, et al. A Meta-Analysis of Transcutaneous Electrical Nerve Stimulation for Chronic Low Back Pain. Surg Technol Int. 2016 Apr;28:296-302.
  3. Cherian, et al. Do the Effects of Transcutaneous Electrical Nerve Stimulation on Knee Osteoarthritis Pain and Function Last? J Knee Surg. 2016 Aug;29(6):497-501.
  4. Paxton, et al. Clinical uses of TENS. A survey of physical therapists. Phys Ther. 1980 Jan;60(1):38-44.
  5. Mayo clinic (https://mayocl.in/2szmnVb),
  6. Web MD (https://wb.md/2R1ZaVL)
  7. Cleveland Clinichttps://cle.clinic/34rRdfx