X

Izvēlieties savu Valsti:

AU
UK
US

Esiet sveicināti PainPod® Latvia +371 29480830

Esi savā
labākajā formā bez
sāpēm

PainPod® biotehnoloģija.

Uz pierādījumiem balstīta un viegli saprotama.

PainPod ir jaunākās paaudzes pārnēsājamā elektromedicīnas ierīce, kas apvieno zinātniskos atklājumus par viļņu formām un mikrostrāvu ar atklāsmēm neiroloģijā.

Elektromedicīna ir nozare, kas parāda, kā elektrības harmoniskā sadarbība ar jūsu ķermeni spēj mazināt sāpes, aktivēt dzīšanas procesus, paātrināt atlabšanu un uzlabot fizisko sniegumu.

PainPod. Kā PainPod atšķiras no citām elektromedicīnas ierīcēm?

Sāpju mazināšanas, dziedināšanas, atveseļošanās un veiktspējas būtība.

Kopš senie ēģiptieši atklāja elektrisko zušu ietekmi uz ķermeni, nākamās paaudzes ir izmantojušas zemas strāvas elektroterapiju, lai kontrolētu sāpes, stimulējot nervu sistēmu, audus un muskuļus.

Ierīces, kas rada elektriskos impulsus jau gadu desmitiem tiek izmantotas, lai uzlabotu veselību un glābtu dzīvības - visbiežāk elektrokardiostimulatori un defibrilatori.

Novecojušas elektriskās terapijas metodes, piemēram, pirmās paaudzes TENS un EMS ierīces, uzlauž nervu sistēmu izmantojot plašus vienveidīgus vai šaura spektra impulsus un rupji saspiež un atbrīvo ķermeņa audus ar nespecifiskām viļņu formām.

PainPod turpretim terapijas metožu izstrādi balsta uz medicīniskiem pētījumiem, neirofizioloģijas izpratni un melekulāro mehānismu darbības pamatiem, tādējādi ļaujot izveidot jaunākās paaudzes ierīces, kas darbojas dabiskā harmonijā ar ķermeņa perifēro nervu sistēmu (PNS).

PNS regulē organisma iekaisuma, elpošanas, sirds un asinsvadu un urīnceļu sistēmas.

Arvien biežāk farmakoloģiskie pētījumi (“Elektroloģiskie”, kā tie arvien biežāk tiek dēvēti) un jaunākie medicīniskie atklājumi parāda, cik nozīmīgi elektroterapija spēj palīdzēt perifērās nervu sistēmas funkcionēšanā - tikai pirms 10 gadiem kaut ko tādu cilvēki uzskatītu par absurdu.

| PainPod 3

PainPod sāpju remdēšanai un novēršanai

Biotehnoloģija, kas tiek izmantota katrā no PainPod ierīcēm apvieno specifiskas ārstnieciskās elektrostrāvas frekvences. Ir pierādīts, ka tās precīzi bloķē sāpju signālu pārvadi no sāpošās vietas uz smadzenēm, kā arī stimulē ķermeni izdalīt dabiskos endorfīnus, kas papildus samazina sāpju sajūtu.

Sāpes cilvēks sajūt, kad traumas vai slimības skartā zonā esošie sāpju receptori nosūta signālu uz smadzenēm caur centrālo nervu sistēmu. PainPod darbība balstās uz nelielu elektriskās strāvas impulsu pievadi nervu galiem caur ādu, sāpošajā vietā, tādejādi aizverot sāpju vārtus un nodrošinot, ka sāpes neaizceļo līdz smadzenēm.

Līdzīgi strādā arī lielākā daļa farmakoloģisko pretsāpju līdzekļu.

PainPod snieguma uzlabošanai un atlabšanas veicināšanai.

Vienlaicīgi ar sāpju signālu bloķēšanu, caur ķermeni un muskuļiem plūst viļņveida pulsācija, kas stimulē asins cirkulāciju, paātrinot ķermeņa iekšēji radītos dzīšanas un muskuļu tonusu uzlabojošos procesus.

Unikālā viļņu forma, kas izmantota elektriskās pulsācijas frekvencēs atgādina ķermeņa dabiskās kontrakcijas, tādejādi ļaujot signāliem nokļūt dziļāk muskuļu šķiedrās, bet neradot muskuļu nogurumu. Pulsācija palīdz ķermenim uzlabot asinsriti, piegādāt vairāk barības vielas muskulatūrai, aizvākt uzkrātos pārstrādes produktus un toksīnus mērķa zonā.

Patīkamā sajūta, ko rada stimulācija palīdz Miokīnu izstrādē, kas nodrošina veselīgu ķermeņa funkcionēšanu un audu atjaunošanos.

* 12 medicīniski pierādīti ārstnieciski režīmi, 20 intensitātes pakāpes, ko lietotājs var kontrolēt pēc savas izvēles. Tūlītējs sāpes mazinošs efekts, palīdz ilgtermiņā kontrolēt sāpes un stimulēt muskulatūru.

| PainPod M

PainPod BiStim dzīšanas procesu veicināšanai un sāpju mazināšanai

Biotehnoloģija, kas atdarina ķermenī dabiski plūstošo mikrostrāvu, ārstē sāpošo vietu, maigi un nemanāmi uzlabo dzīšanas procesus, samazina iekaisumu, un atjauno bojātos audus.

Visiem ķermeņa audu veidiem ir sava elektriskā frekvence- dabiski radīta mikrostrāva, ko var traucēt ievainojums vai slimība. Mikrostrāvas terapija, kas iestrādāta PainPod M, atdarina un atjauno šo mikrostrāvu, uzlabojot dzīšanas procesus.

Strāva ar stiprumu, kas mērāms vienā miljonā daļā ampēra, atjauno šūnu līmenī esošās frekvences, mazinot sāpes, iekaisumu un uzlabojot šūnu funkcionēšanu.

PainPod Integritāte.

Mūsu apņemšanās inovēt un izstrādāt uz pierādījumiem balstītus produktus garantē , ka katra PainPod ierīce pilda savu funkciju.

Mēs nepārtraukti investējam pētījumos un attīstībā, mēs meklējam labāko darba metodi un pārbaudām to cik spējam. Mēs pamatojam savus apgalvojumus ar medicīniskiem pierādījumiem.

Mūsu misija ir mazināt sāpes pasaulē un mūsu mērķis ir palīdzēt cilvēkiem. PainPod sabiedrotie ar līdzīgiem uzskatiem parādās visapkārt pasaulei un sociālie pierādījumi mūsu produktu efektivitātei ir neapgāžami.

Mūsu darbības pamatā ir augsti kvalitātes un drošības standarti. Mūsu fizikālās terapijas ierīces ir modernas un tehniski advancētas un mēs izaicinam citus sekot mūsu standartiem.

Mūsu ierīces ir iekļautas Austrālijas terapeitisko preču reģistrā: ARTG 176131, un tām tiek dota 3 gadu garantija. PainPod Pārnēsājamās ierīces ir medicīniskas ierīces, un tādēļ tās jāizmanto, kā norādīts rokasgrāmatā, vai arī sekojot veselības speciālista norādēm. Pilnu informāciju, ieskaitot kontrindikācijas, skatiet ierīces aprakstā.

Kontrindikācijas: NELIETOJIET jebkāda veida elektroterapijas ierīci: * ja jums ir implantēts elektrokardiostimulators vai jebkāda cita elektroniska ierīce, * ja jums ir kohleārā implanta dzirdes ierīce, * uz ķermeņa, ja esat grūtniece mazāk kā 37 nedēļas, *ja jums ir smagas sirds kaites, * ja ciešat no epilepsijas, * ja jums jau ir dziļo vēnu tromboze (DVT). Pirms lietošanas konsultējieties ar ārstu, ja esat grūtniece, ja jums ir nosliece uz krampjiem, ja ir vēzis vai jūs atveseļojaties no vēža. Atcerieties, ka PainPod uzlabotās fizikālās terapijas medicīnas ierīces ir uzskaitītas medicīnas ierīces, un tādēļ tās jālieto tikai saskaņā ar rokasgrāmatas un lietotāja rokasgrāmatas vai jūsu veselības aprūpes speciālista norādījumiem. Ja jums nepieciešama plašāka informācija, sazinieties ar mums jau šodien.