X

Izvēlieties savu Valsti:

AU
UK
US

Esiet sveicināti PainPod® Latvia +371 29480830

Jums ir
labākbez
sāpēm.

Kas ir TENS? Vai PainPod® ir TENS mašīna?

TENS vienkārši apzīmē transkutānu (caur ādu) elektrisku nervu stimulāciju un īsteno elektriskās strāvas izmantošanu nervu darbības veicināšanai. TENS aptver visu strāvas diapazonu, kas iziet caur ādu nervu darbības ierosināšanai. Tie ir medicīniski lietderīgi, patentēti PainPod produktu veidi.

Termins TENS bieži vien tiek dažādi interpretēts un tiek izmantots kā vispārējs termins visu veidu elektroterapijas ierīču radīto impulsu tipam, gandrīz līdzīgi tādā pašā veidā kā “kapsula” vai “tablete”, ko lietojam kā vispārīgu aprakstu par zāļu nonākšanu organisma sistēmā. Mēs visi zinām, ka ne visās kapsulās ir viens un tas pats zāļu sastāvs, ka ibuprofēns un amoksicilīns ir pilnīgi atšķirīgas zāles ar pilnīgi atšķirīgu iedarbību.

PainPod biotehnoloģija caur ādu līdz nervu galiem impulsē dažādas bioelektrisko nervu stimulācijas formas. Tādā pašā veidā, kamēr PainPod ierīces pulsē bioelektrisko nervu stimulāciju caur ādu, lai piegādātu ārstēšanas formas, šis termins neattiecas uz specifiskām bioelektriskām viļņu formām un impulsiem, ko nodrošina PainPod.

Tā ir PainPod atšķirība.

Kas ir EMS

Elektriskā muskuļu stimulācija (EMS), kas pazīstama arī kā neiromuskulārā elektriskā stimulācija (NMES) vai elektromiostimulācija, īsteno elektrisko impulsu izmantošanu, lai stimulētu muskuļus sarauties.

Tas ir process, kurā PainPod BioTehnologija apvieno frekvenču ārstēšanas veidus ar virkni uzlabotu viļņu formu, lai atdarinātu ķermeņa dabiskās kontrakcijas, caur tā audiem un muskuļu grupām izlaižot maigus bioimpulsus, stimulējot asinsriti un uzlabojot cirkulāciju, paātrinot organisma dabisko dziedināšanas vai kondīcijas uzlabošanās procesu. Biostimulators ir neskaitāmi fiziski un neskaitāmi neiromuskulāri vingrinājumi.

Kā es varu izmantot savu PainPod dāvanu kuponu? Kur var ievadīt vaučera kodu?

Ja esat saņēmis PainPod dāvanu kuponu, viss, kas jums jādara, ir jāievieto grozā produkti, uz kuriem vēlaties iztērēt kuponu, un jādodas uz kasi. Pirms maksājuma veikšanas kasē ievadiet kupona kodu. Ja kods nedarbojas, sazinieties ar kādu no mūsu komandas biedriem, izmantojot saziņas lapas e-pastu, pa tālruni vai aizpildot tiešsaistes pieprasījuma veidlapu. Vienlaikus var izmantot tikai vienu kuponu. Pasta izdevumus nevar kompensēt / atgūt, lietojot kuponu.

Man ir nepieciešama fizikālās terapijas ierīces PainPod nomaiņas lietotāja rokasgrāmata

Pirmkārt, jums būs jāreģistrē ierīce garantijas saņemšanai, ja vēl neesat to izdarījis. Kad esat reģistrējies, lūdzu aizpildiet sazināšanās veidlapu vai zvaniet mums un miniet, ka esat reģistrējis ierīci un nepieciešama rokasgrāmata. Jūsu ierīce ir jāreģistrē, lai mēs jums nosūtītu atbilstošu rokasgrāmatu. Noklikšķiniet šeit, lai reģistrētu ierīci.

Cik ilgi ir spēkā PainPod medicīniskās ierīces garantija?

Medicīniskajām ierīcēm PainPod ir 3 gadu garantija no iegādes datuma, kas attiecas uz ražošanas kļūdām, un 1 gada garantija, kas attiecas uz baterijas bojājumiem. PainPod ierīču garantijas ir garākas nekā medicīnas ierīču nozares standarts! Diemžēl garantija neattiecas uz salauztiem ekrāniem vai atvērtām ierīcēm.. Ja jums ir kādi jautājumi, sazinieties ar mums darba laikā.

Vai ir veids, kā panākt, lai PainPod darbotos režīmos?

Parasti vairāki PainPod medicīnas ierīču režīmi darbojas vienā ciklā vai apvieno vairāk nekā vienu ārstēšanas veidu. Lai iegūtu papildinformāciju, skatiet PainPod lietotāja rokasgrāmatu.

Kur var reģistrēties, ja vēlos reklamēt vai pārdot PainPod produktus kā daļu no sava biznesa?

Ja jūs interesē pievienošanās PainPod komandai kā mazumtirgotājs vai individuāls mazumtirgotājs, izpildiet tālāk esošo saiti. Kad būsiet aizpildījis veidlapu, mūsu komanda sazināsies ar jums, sniedzot sīkāku informāciju un norādījumus. Biznesa iespējas..

Radās problēma ar manu PainPod fizikālās terapijas ierīci. Ko man darīt?

PainPod kompānija apzinās, ka daudzi mūsu klienti cieš no nopietnām sāpēm, tāpēc mēs cītīgi strādājam kā komanda, lai nodrošinātu, ka visas garantijas prasības tiek apstrādātas ātri un efektīvi. PainPod garantijas ir spēkā 3 gadus no sākotnējās medicīniskās ierīces iegādes. Ja jūsu PainPod ierīcei vairs nav garantijas, jebkurā gadījumā aizpildiet garantijas veidlapu, un PainPod galvenā biroja komanda sazināsies ar jums par radušos kļūmi. Lai iesniegtu pretenziju par garantiju, aizpildiet kļūdas ziņojuma veidlapu.

Kā var savienot PainPod Bio apavus ar PainPod ierīci?

PainPod Bio apaviem ir savi īpašie balto elektrodu vadi. Vislabākā prakse ir savienot vienu PainPod Bio apavu vadu galu ar A vai B pieslēgvietu un pēc tam iespraust spraudītes mazajās atverēs, kas redzamas apavu sānos. Atveres var gadīties grūti atrast. Tās atrodas uz Bio apava iekšējās malas. Tas ir mazs, melns, cieši pieguļošs caurumiņš.

Vai var lietot PainPod grūtniecības vai dzemdību laikā?

Bez veselības speciālista ieteikuma neiesakām lietot PainPod, kamēr esat grūtniece vairāk nekā 37 nedēļas. Pirms produkta iegādes vislabāk ir vispirms sazināties ar vecmāti vai ārstu.

PainPod ir lieliska izvēle sāpju mazināšanai bez medikamentiem dzemdību laikā. To lieto arī muguras sāpju mazināšanai grūtniecības laikā un krampju mazināšanai. Nelietojiet dzemdību laikā, ja plānojat dzemdības ūdenī. Medicīniskā tehnoloģija PainPod ierīcēm ir izrādījusies efektīva sāpju mazināšanas metode pirms un pēc dzemdībām. Uzziniet vairāk pa PainPod un dzemdībām. .

Cik ilgu laiku aizņems PainPod piegāde?

Piegāde tiks veikta 3 - 5 darba dienu laikā. Lūdzu, sazinieties ar mums, ja jums rodas papildu jautājumi par piegādi.

Vai PainPod var iegādāties tikai tiešsaistē?

Jūs varat sazināties ar mums, lai iegūtu informāciju par mūsu nākamo demonstrācijas vietu vai vietējā pilnvarotā pārdevēja kontaktinformāciju..

Vai var valkāt zeķes ar PainPod Bio apaviem?

Pirms PainPod Bio apavu lietošanas ir jānovelk jebkāda veida zeķes, lai pareizi baudītu sajūtas.

Vai jūs sniedzat bezmaksas piegādi?

Mēs nodrošinām bezmaksas piegādi Latvijā, kad pasūtījuma ietvaros iegādājaties kādu no mūsu ierīcēm. Šeit varat apmeklēt mūsu kolekciju lapu, lai apskatītu dažādas mūsu piedāvātās ierīces.

Vai ir kāds iemesls, kāpēc nevajadzētu lietot PainPod medicīniskās ierīces?

Jūsu piemērotību ārstēšanai ar uzlabotu fizikālās terapijas medicīnas ierīci PainPod var ietekmēt šādi faktori:

  • jums ir elektrokardiostimulators vai jebkura veida elektroniska implantēta ierīce,
  • jums ir kohleārā implanta dzirdes ierīce,
  • jums ir smagi sirds traucējumi,
  • jums jau ir DVT

Ja jums ir nosliece uz krampjiem, ciešat no epilepsijas, esat grūtniece, jums ir vēzis vai atveseļojaties no vēža, pirms lietošanas konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Vai var nomainīt PainPod bateriju jebkur?

PainPod baterijas var nomainīt tikai mūsu PainPod tehniķi PainPod galvenajā birojā. Atverot ierīci, garantija tiks anulēta. Ja jūsu PainPod ierīce ir vecāka par 3 gadiem, jums būs jāiegādājas rezerves baterija. Lai pieprasītu baterijas nomaiņas pakalpojumu,. aizpildiet kļūdu ziņojuma veidlapu šeit.

Vai jums ir PainPod jautājums, kas iepriekš nav apskatīts?

Sazinieties ar PainPod Australia šodien, lai saņemtu papildu palīdzību, aizpildot veidlapu mūsu kontaktu lapā šeit.

PainPod Australia mudina klientus vienmēr izlasīt etiķeti un lietot produktus atbilstoši norādījumiem, ja simptomi joprojām nemazinās, apmeklējiet ārstu un / vai veselības aprūpes speciālistu. Iekļauts Austrālijas terapeitisko preču reģistrā kā ARTG identifikators: 176131.

PainPod Pads

Domāju, ka lipīgās plāksnītes kairina man ādu. Vai es daru kaut ko nepareizi?

Skin irritation can occur in a small number of cases. If your skin is becādu, varat veikt dažādas darbības, lai apturētu tās atkārtošanos un pat pagarinātu lipīgo plāksnīšu kalpošanas laiku:

  • Pirms lipīgo plāksnīšu uzlikšanas notīriet no ādas visus mitrinātājus, eļļas un citus produktus, jo tie bojā gēlu un var izraisīt kairinājumu.
  • Nelietojiet mitrās salvetes uz lipīgajām plāksnītēm - aktīvās sastāvdaļas bojā želeju un var izraisīt kairinājumu. Izmantojiet tikai ūdeni vai Perfect Conductor.

Ja lipīgās plāksnītes ir vecas, iespējams, jums vienkārši būs jāpasūta daži aizstājēji, bet vispirms izmēģiniet iepriekš minēto. Ja esat izmēģinājis iepriekš minētos padomus, pasūtījis rezerves lipīgās plāksnītes un joprojām jūtat ādas kairinājumu, iesakām apsvērt PainPod Bio jostas lietošanu kā alternatīvu lipīgajām plāksnītēm. Uz jostas nelieto želeju, lai pieliptu pie ādas, bet apsmidzina ar ūdeni vai Perfect Conductor, un pēc tam cieši piestiprina, lai josta noturētos.

Kā var iegādāties rezerves PainPod lipīgās plāksnītes?

Noklikšķiniet šeit, lai apmeklētu mūsu lipīgo plāksnīšu kolekciju. Jūs varat iegādāties mazas lipīgās plāksnītes mērķtiecīgai sāpju mazināšanai, lielas lipīgās plāksnītes lielākām muskuļu grupām, vidējas lipīgās plāksnītes ērtībai vai triju lielumu lipīgo plāksnīšu iepakojumu ar atlaidi.

Kāda ir atšķirība starp PainPod Premium lipīgajām plāksnītēm un PainPod Econo lipīgajām plāksnītēm?

PainPod Premium ir jaunākās lipīgās plāksnītes PainPod biotehnoloģijā. Šīm patentētajām lipīgajām plāksnītēm ir patentēts sudraba režģa raksts, kas cieši kontrolē strāvu, tāpēc PainPod ārstēšana ir vienmērīga un ērtāka.

PainPod piedāvātais Econolipīgo plāksnīšu klāsts ir ļoti vērtīgs budžetam, taču PainPod Premium lipīgās plāksnītes ir vienkārši citā līmenī. Kvalitāte, ārstēšanas iespējas un piegāde ir liels lēciens uz priekšu.

Cik ilgi PainPod Premium lipīgās plāksnītes un PainPod Econo lipīgās plāksnītes kalpo?

Cik ilga un izturīga ir dažāda veida PainPod elektrodu lipīgo plāksnīšu lietošana, būs atkarīgs no vairākiem faktoriem. Cik bieži tos lietojat, kā uzglabājat, kur glabājat, vai āda ir tīra, tos lietojot, kā arī ādas tips – šie ir daži faktori, kas ietekmēs lipīgo plāksnīšu kalpošanas laiku.

Pads Estimated Usage Guide

PainPod Premium Pads: 25-50 applications or 30-60hrs (Approximate Use Per Pair)

PainPod Econo Pads: 30-60 applications or 40-60hrs (Approximate Use Per Pair)

In short, the durability of the pads will depend on the adhesiveness of the gel and its adhesiveness depends on keeping the gel clean, hydrated and free from debris.

Below are some tips to help you take care of your pads:

Applying pads: Clean skin with soapy water to remove oils, lotions, dirt, makeup etc. Any debris can get trapped in the gel and compromise the integrity of the gel’s adhesive quality.

Removing & storing pads: Ensure device is turned off and always lift electrodes from the edge (NOT the leadwire). Return the pads to the storage liners or holder and put them in the original resealable bag or a ziplock bag to prevent loss of moisture. The electrodes should be stored at a temperature that would be comfortable for a human being, or somewhere between 5°C (41.0°F) and 27°C (80.6°F). with humidity at 35-50%.

Additional storage instructions specific for PainPod Premium Pads: Place onto correct “ON” side of storage liner. If placed onto “NO” side of liner, the gel will degrade when removed.

Hydrating pads: You can hydrate the Econo pads prior to storage by rubbing a drop of water onto the gel surface. PainPodPremium Pads ARE NOT to be used with conductive spray however conductive spray is fine for use and recommended with Econo PainPod pads.

DO NOT: Do not store pads in a freezer/refrigerator, leave in extreme heat, submerge in water, or leave outside of the package. Do not use soap, alcohol, wet wipes, submerge in water, or scrub with abrasive material on your pads.

Vai elektrodu lipīgās plāksnītes ir vienreizlietojamas?

Jā. Kad elektrodu lipīgās plāksnītes nodilst vai vairs nav ērtas, ir iespējams, ka laiks tās aizstāt ar jaunu komplektu.

Vai elektrodu lipīgās plāksnītes var izmantot vairāk nekā viena persona?

Vadošās Veselības aģentūras pieprasa, lai higiēnas apsvērumu dēļ būtu marķējums, kas paredzēts vienam pacientam. Tādēļ PainPod lipīgās plāksnītes ir paredzētas tikai vienam cilvēkam. Koplietojot lipīgās plāksnītes, tās tiek pakļautas savstarpējai piesārņošanai. Visas elektrodu lipīgās plāksnītes ir ilgtoši lietojamas, un, ja rodas problēmas, tās jāaizstāj ar jaunām. PainPod plāksnītes ir paredzētas atkārtoti ilgstošai izmantošanai, ja vien tiek ievēroti kopšanas norādījumi. Lipīgās plāksnītes ir jānomaina, ja tām ir bojājumi vai tās rada neērtas sajūtas. Katra plāksnīšu lietošana lēnām pasliktina lipīgā gēla kvalitāti. Plāksnītes piesārņojas no ādas. Plāksnīšu želejas pH tiek paškontrolēts tādā līmenī, lai novērstu spontānu pelējumu augšanu. Tomēr, lietojot lipīgās plāksnītes mikroorganismu sporu saturošā vidē, ir iespējams pārspēt šo gēla pelējuma sēnīšu augšanas paškontroles funkciju. Ja nepieciešams, nomainiet lipīgās plāksnītes.

Vai lipīgo plāksnīšu gēls ir hipoalerģisks?

Pēc FDA (Food and Drug Administration), viedokļa, nav federālu standartu, kas reglamentētu hipoalerģiska termina lietošanu. Hipoalerģisks ir brīvi definēts kā "retāk izraisīs alerģisku reakciju nekā citas līdzīgas preces". Tā kā nav zinātniskas formulas, lai to izmērītu vai pārbaudītu, mūsu lipīgās plāksnītes nav marķētas kā hipoalerģiskas. Mēs iesakām iesniegt pieprasījumu attiecīgajam uzņēmumam, ja citur sastopat lipīgās plāksnītes ar marķējumu hipoalerģiskas.

Kur tiek ražotas PainPod Premium lipīgās plāksnītes?

PainPodPremium lipīgās plāksnītes tiek ražotas ASV.

Vai jūsu lipīgās plāksnītes satur lateksu?

Visas mūsu PainPod lipīgās plāksnītes ir bez lateksa. Ražošanas procesā vai PainPod lipīgo plāksnīšu iepakojumā mēs nelietojam nekāda veida lateksu.