X

Izvēlieties savu Valsti:

AU
UK
US

Esiet sveicināti PainPod® Latvia +371 29480830

Atvieglojiet hroniskas sāpes bez narkotiskām vielām

Laiks mazliet atvieglot dzīvi

Make easy monthly payments with affirm.
Free Shipping within USA (Orders $150+)
100% Money Back Guarantee

Labāks veids kā mazināt hroniskas sāpes

Iespējams, jums jau labi zināms, kā hroniskas sāpes ietekmē cilvēkus. Kaut arī fiziskie simptomi1, neatkarīgi no tā, vai tie ir stipri, pulsējoši vai dedzinoši, ir pietiekami slikti, emocionālais zaudējums ir tikpat slikts. Ilgstošas ​​sāpes var dramatiski ietekmēt dzīves kvalitāti2,  atstājot jūs nomāktu, satrauktu, dusmīgu, nogurušu ... un pats svarīgākais - sajūtu, ka nevarat piedalīties pats savā dzīvē.

Medikamenti bieži ar neērtām blakusparādībām var būt populāri, lai tiktu galā ar hroniskām sāpēm, taču tas nav vienīgais veids. Tehnoloģijas mums palīdz pielietot senas metodes, lai palīdzētu cīnīties ar sāpēm, un TENS un EMS ir divas no tām. TENS - transkutāna elektriskā nervu stimulācija - caur ādu sūta mazus elektriskos impulsus, kas vērsti uz nerviem, bloķējot sāpju signālu nokļūšanu smadzenēs. Faktiski PainPod TENS tehnoloģija ir risinājums sāpju mazināšanai bez medikamentiem. Kā papildu ieguvums ir, ka tā arī mudina organismu ražot hormonus, ko sauc par “endorfīniem”, kuri darbojas kā dabiski sāpju mazinoši līdzekļi.

PainPod ļauj jums izmantot TENS, lai atvieglotu hroniskas sāpes, kas nomoka ķermeni. Pētījumi ir parādījuši3, 4 ka TENS ir efektīva dažāda veida sāpēm, sākot no kakla līdz muguras lejasdaļai, iegurnim un citām ķermeņa daļām. Ir pierādīts, ka tā palīdz5 uzlabot arī garastāvokli un aktivitātes, vienkārši atbrīvojoties no ķermeni novājinošām sāpēm. Bet pats galvenais, tā ļauj jums turpināt dzīvi ... bez paralizējošām sāpēm.

1

2

Gatavs lietošanai pēc vienas vai divām minūtēm

3

Palieliniet vai samaziniet intensitāti, atbilstoši Jūsu sāpēm

  1. Gorczyca, et al. Psychological aspects of pain. Ann Agric Environ Med. 2013; Spec no. 1:23-7.
  2. Niv & Kreitler. Pain and quality of life. Pain Pract. 2001 Jun;1(2):150-61.
  3. DeSantana, et al. Effectiveness of Transcutaneous Electrical Nerve Stimulation for Treatment of Hyperalgesia and Pain Curr Rheumatol Rep. 2008 Dec; 10(6): 492–499.
  4. Vance et al. Using TENS for pain control: the state of the evidence. Pain Management (2014) 4(3), 197–209.
  5. Niv & Kreitler. Pain and quality of life. Pain Pract. 2001 Jun;1(2):150-61.